Радар-детекторы в Украине

Автомобильные антирадары в Киеве

Антирадары Новости Элит класс Средний класс GPS мониторинг Ржавеет авто? Автосигнализации Вопрос/Ответ Обратная связь
Курсы наличного обмена на сегодня
Антирадары arrow Новости arrow В яких випадках TruCAM-штраф не є законним
В яких випадках TruCAM-штраф не є законним
07.08.2021

В яких випадках TruCAM-штраф не є законнимІсторії з TruCAM-штрафами завжди будуть болючим питанням для українців. А все через те, що як тільки один суд знайде привід задовольнити позовні вимоги позивача, який оскаржує чергову постанову чергового поліціянта, і складеться хоч якась судова практика – інший суд знайде нове "ЗА" TruCAM і всі "старання" нанівець.

Та є те, що дійсно може допомогти...

Так, це навряд чи можна використати як єдину підставу для оскарження постанови по TruCAM, та однозначно може бути однією з них.

Контроль швидкості повинен відбуватися лише в місцях, які облаштовані відповідним знаком про здійснення відеофіксації (дорожній знак 5.70), позаяк вказане обумовлено ч. 2 ст. 40 Закону України "Про Національну поліцію", згідно з якою інформація про змонтовану автоматичну фото- і відеотехнічну фіксацію повинна бути розміщена на видному місці.

Окрім того, відповідно до п. 8.2.1 Правил дорожнього руху, дорожні знаки встановлюються обабіч дороги на тому її боці, що відповідає напрямку руху. Для поліпшення сприйняття дорожніх знаків вони можуть бути розміщені над проїзною частиною. Якщо дорога має більше ніж одну смугу для руху в одному напрямку, установлений обабіч дороги відповідного напрямку дорожній знак дублюється на розділювальній смузі, над проїзною частиною або на протилежному боці дороги (у разі, коли для руху в зустрічному напрямку є не більше ніж дві смуги).

Відповідно до п. 10.7.63 ДСТУ 4100:2014 "Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування» знак 5.70 "фото-відеофіксація порушень ПДР" застосовується для позначення ділянок доріг, де можливе здійснення контролю за порушенням ПДР за допомогою спеціальних приладів.

Якщо знаку 5.70 немає, фіксація перевищення швидкості є незаконною.

 
Читайте также...