Радар-детекторы в Украине

Автомобильные антирадары в Киеве

Антирадары Новости Элит класс Средний класс GPS мониторинг Ржавеет авто? Автосигнализации Вопрос/Ответ Обратная связь
Курсы наличного обмена на сегодня
Антирадары arrow Новости arrow Як не платити зайвого за дорогий автомобіль
Як не платити зайвого за дорогий автомобіль
30.03.2021

податок на дорогі автомобіліЗ перших днів запровадження транспортного податку українці почали шукали лазівки, аби його не платити. У 2015 році посилалися на те, що відповідний закон ухвалили з порушеннями принципу стабільності законодавства: зміни до податкових законів не повинні ухвалюватися пізніше, ніж за пів-року до їх запровадження. Однак з 2016 року шансів уникнути сплати транспортного податку майже не залишилося. Єдиною зачіпкою, яка дозволяє його не платити, Є ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТО, прописані в переліку Мінекономіки: об'єм двигуна і тип пального.

Якщо брати автомобіль у базовій комплектації з переліку Мінекономіки, то він підпадає під критерії і з нього необхідно платити транспортний податок. Якщо комплектація інша, то це достатня підстава для оскарження нарахування податку в суді. Наприклад, якщо об'єм двигуна не 3 тис куб. см, а 2 999 куб. см, то ВЛАСНИК МАЄ ШАНСИ НЕ СПЛАЧУВАТИ ПОДАТОК. Суди в таких випадках, як правило, стають на бік автовласника.

Якщо платник податків вирішить оскаржити нарахування через суд, то податкова не стане нараховувати на його податковий борг штрафи та пеню, адже такий борг вважатиметься неузгодженим до завершення судового процесу. Іншого способу не платити податок немає. Однак іноді оскаржувати податок необхідно. У 2016-2018 роках податкова часто надсилала помилкові повідомлення про необхідність сплати податку, що можливо, пов'язано із значною завантаженістю відомства. Наразі ситуація покращилася.

 
Читайте также...