Радар-детекторы в Украине

Автомобильные антирадары в Киеве

Антирадары Новости Элит класс Средний класс GPS мониторинг Ржавеет авто? Автосигнализации Вопрос/Ответ Обратная связь
Курсы наличного обмена на сегодня
Антирадары arrow Новости arrow Суд заборонив поліції користуватися приладом TruCAM в руках
Суд заборонив поліції користуватися приладом TruCAM в руках
05.02.2021

Суд заборонив поліції користуватися приладом TruCAM в рукахПоліція не має права тримати в руках прилад TruCAM при вимірюванні ним швидкості руху автомобіля. Таке рішення прийняв Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова. У своєму рішенні суд посилався на ст.40 Закону "Про Національну поліцію". Відповідно до закону, TruCAM повинен бути встановлений стаціонарно.

"Вібрація приладу TruCAM при ручному вимірі може дати похибку, що ставить під сумнів зафіксовану швидкість руху автомобіля. Ручне розміщення засобів для вимірювання та фіксації швидкості суперечить приписам ст.40", — йдеться в рішенні суду. Також суд підтвердив, що вимірювання швидкості за допомогою TruCAM дозволено тільки спеціально призначених зонах. Про такі зоні повинен інформувати дорожній знак "5.70".

Поліція почала використовувати прилади TruCAM для вимірювання швидкості автомобілів у жовтні 2018 року, у разі перевищення швидкості водіям виписували штрафи згідно з даними TruCAM. Станом на кінець липня 2020 року на українських дорогах працювало 116 приладів TruCam: карта розміщення TruCam.