Радар-детекторы в Украине

Автомобильные антирадары в Киеве

Антирадары Новости Элит класс Средний класс GPS мониторинг Ржавеет авто? Автосигнализации Вопрос/Ответ Обратная связь
Курсы наличного обмена на сегодня
Антирадары arrow Новости arrow Уряд схвалив зміни до ПДР, які підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах
Уряд схвалив зміни до ПДР, які підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах
01.04.2021

про безпеку пересування дітей в автокріслах24 лютого 2021 року Уряд схвалив постанову КМУ "Про внесення змін до Правил дорожнього руху", що підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах і вводять європейські підходи та правила перевезень.

Постанова була розроблена Мінінфраструктури з метою приведення у відповідність актів Уряду до Закону України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей".

Схвалені зміни до ПДР:

  1. визначають особливі вимоги до установлення дитячих утримуючих систем в транспортних засобах (наприклад, щоб автокрісло відповідало зросту дитини);
  2. визначають перелік транспортних засобів, щодо яких допустимі виключення норми використання дитячих утримуючих систем (наприклад, автобуси, карети швидкої, інший спеціалізований транспорт);
  3. замінюють термін "спеціальні засоби", який застосовується у чинних ПДР на термін "дитяча утримуюча система".

Довідково. Дитяча утримуюча система – обладнання, що здатне утримувати дитину в сидячому або нахиленому положенні, яка у разі зіткнення або різкого гальмування транспортного засобу зменшує небезпеку травмування дитини, що в ньому знаходиться, шляхом обмеження рухливості її тіла.