Радар-детекторы в Украине

Автомобильные антирадары в Киеве

Антирадары Новости Элит класс Средний класс GPS мониторинг Ржавеет авто? Автосигнализации Вопрос/Ответ Обратная связь
Курсы наличного обмена на сегодня
Антирадары arrow Новости
Нові штрафи для ваговозів діятимуть з 23 травня
23.05.2022

Нові штрафи для ваговозів діятимуть з 23 травня 2022

Ваговози в Україні будуть штрафувати з 23.05.2022. Період тестового режиму роботи WIM-комплексів закінчився напередодні. Тепер порушників габаритно-вагових норм штрафуватимуть відповідно до чинного законодавства, а саме:
— від 5% до 10% – 8 500 грн.;
— від 10% до 20% – 17 000 грн.;
— від 20% до 30% – 34 000 грн.;
— понад 30% від встановленої норми – 51 000 грн.

 
Безопасность движения населенным пунктом
11.08.2021

вихлопні гази автомобіляБезопасность движения транспортного средства в населенном пункте очень подробно описана в правилах дорожного движения, что можно, что нельзя и тому подобное. Но безопасность движения транспорта в городе или деревне не ограничивается только соблюдением правил дорожного движения. Безопасность подразумевает не только безопасность для участников этого движения, как водителей, так пассажиров, но и для той окружающей среды, в которой происходит это движение. Многократно уже было доказано, что автотранспорт очень агрессивен по отношению к окружающей среде, если его сравнивать с другими видами современного транспорта. Это один из самых мощных источников химического, шумового и механического загрязнения окружающей среды. Следует учесть, что с ростом количества автомобилей уровень вредного воздействия автотранспорта на окружающую среду увеличивается. Так, если в начале 70-х годов доля загрязнений, вносимых в атмосферу автотранспортом, в среднем составляла около 13%, то в нынешнее время она достигает уже 50% и растет дальше. Это касается небольших городов и деревень, а для мегаполисов и промышленных центров доля загрязнения окружающей среды автотранспортом доходит до 70% и более, что создает серьезную экологическую проблему.

Особенно это сказывается на сельском хозяйстве. Поэтому используя автотранспорт, всегда нужнфо помнить о его негативном воздействии на окружающую среду и при отсутствии необходимости не использовать его, а пользоваться экологически чистыми видами транспорта. Не оставляйте машину, работающую в холостую - она просто загрязняет окружающую среду выхлопами. Тем более если вы находитесь в сельской местности, где массово выращиваются сельскохозяйственные культуры, например, лук севок или семенной картофель. Подумайте, какое количество транспорта проезжает там, где выращиваются овощи и фрукты и без надобности не заводите свой автомобиль. Но если вы оказались в деревне или проезжаете через нее, вы можете купить лук севок и семенной картофель для своей дачи. Берегите природу, и она вас за это отблагодарит.

 
В яких випадках TruCAM-штраф не є законним
07.08.2021

В яких випадках TruCAM-штраф не є законнимІсторії з TruCAM-штрафами завжди будуть болючим питанням для українців. А все через те, що як тільки один суд знайде привід задовольнити позовні вимоги позивача, який оскаржує чергову постанову чергового поліціянта, і складеться хоч якась судова практика – інший суд знайде нове "ЗА" TruCAM і всі "старання" нанівець.

Та є те, що дійсно може допомогти...

Продолжение...
 
Як захистити себе від штрафів з фотофіксації?
21.06.2021

Як захиститися від TruCam і не платити за порушення?У Києві та області встановлено 45 камер системи автоматичної фотовідеофіксації порушень ПДР, за перший же день роботи яких зафіксувано понад 35 тисяч порушень правил дорожнього руху. За тиждень роботи понад 250 тисяч порушників швидкісного режиму були оштрафовані майже на 64 мільйони гривень.

Продолжение...
 
ЄС припинить продаж бензинових і дизельних авто
14.06.2021

ЄС припинить продаж бензинових і дизельноих авто з 2035 рокуВ країнах Євросоюзу не продаватимуть автомобілі з бензиновим або дизельним двигуном. З 2035 року в ЄС діятиме заборона на продаж "екологічно брудних" автомобілів, а до 2050-го в Європі всі транспортні засоби з двигунами внутрішнього згоряння планують замінити на електротранспорт.

Продолжение...
 
Нова практика щодо TruCAM
07.06.2021

Нова практика щодо TruCAMФабула типова для всіх таких ситуацій: зупинили, показали TruCAM, виписали штраф за перевищення, далі – суд. Як доказ перевищення швидкості, поліція надала суду фото з приладу вимірювання швидкості TruCAM, на якому зафіксовано автомобіль під час руху.

Продолжение...
 
Критичний вміст бензону знайдено у 95-му бензині мереж ОККО
02.06.2021

У 95-му бензині ОККО знайшли критичний вміст бензолу у 3,09% при нормі 1%. Дослідження проводить автомобільне співтовариство CarPoint.

Критичний вміст бензону знайдено у 95-му бензині ОККО

Продолжение...
 
Уряд схвалив зміни до ПДР, які підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах
01.04.2021

про безпеку пересування дітей в автокріслах24 лютого 2021 року Уряд схвалив постанову КМУ "Про внесення змін до Правил дорожнього руху", що підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах і вводять європейські підходи та правила перевезень.

Продолжение...
 
Як зміняться штрафи і які права будуть у поліції
01.04.2021

штраф поліціяНа початку минулого тижня Верховною Радою України прийнято скандальний проект Закону №2695 у другому читанні. Даємо оновлену інформацію про ВОДІЇВ та Закон України «Про дорожній рух».

ЩО Є ЗАРАЗ?

Відповідно до частини 2 статті 16 Закону водій зобов’язаний, зокрема:

  1. Мати при собі та на вимогу поліцейського пред'являти для перевірки посвідчення водія, реєстраційний документ на ТЗ, а у випадках, передбачених законодавством, - страховий поліс (сертифікат) про укладання договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
  2. Виконувати розпорядження поліцейського, що даються в межах їх компетенції, передбаченої чинним законодавством, ПДР та іншими нормативно-правовими актами.

ЩО БУДЕ?

Продолжение...
 
Встановлено єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів
01.04.2021

державні номерні знаки транспортних засобів МВС України прийнято Наказ від 2 березня 2021 року №166, який встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них. Зокрема, визначено правила застосування, типи і основні розміри державних номерних знаків, встановлені вимоги до інформаційного змісту та технічних характеристик.

Основним нововведенням є зміна визначення адміністративно-територіальної приналежності транспортного засобу, а саме НЕ ЗА МІСЦЕМ ПРОПИСКИ ВЛАСНИКА, як було досі, А ЗА МІСЦЕМ ЗДІЙСНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ (ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ) ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ. Тобто, кожен сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки тільки своїй галузі.

Зазначені вимоги НЕ ПОШИРЮЮТЬСЯ на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > В конец >>

Читайте также...