Радар-детекторы в Украине

Автомобильные антирадары в Киеве

Антирадары Новости Элит класс Средний класс GPS мониторинг Ржавеет авто? Прокат Вопрос/Ответ Обратная связь
Курсы наличного обмена на сегодня
Антирадары arrow Новости
Критичний вміст бензону знайдено у 95-му бензині мереж ОККО
02.06.2021

У 95-му бензині ОККО знайшли критичний вміст бензолу у 3,09% при нормі 1%. Дослідження проводить автомобільне співтовариство CarPoint.

Критичний вміст бензону знайдено у 95-му бензині ОККО

Продолжение...
 
Встановлено єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів
01.04.2021

державні номерні знаки транспортних засобів МВС України прийнято Наказ від 2 березня 2021 року №166, який встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них. Зокрема, визначено правила застосування, типи і основні розміри державних номерних знаків, встановлені вимоги до інформаційного змісту та технічних характеристик.

Основним нововведенням є зміна визначення адміністративно-територіальної приналежності транспортного засобу, а саме НЕ ЗА МІСЦЕМ ПРОПИСКИ ВЛАСНИКА, як було досі, А ЗА МІСЦЕМ ЗДІЙСНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ (ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ) ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ. Тобто, кожен сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки тільки своїй галузі.

Зазначені вимоги НЕ ПОШИРЮЮТЬСЯ на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

 
Про паркування транспортних засобів
31.03.2021

паркування транспортних засобів 31 березня 2021 року Уряд схвалив проект постанови "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 року №1342" щодо удосконалення чинних Правил паркування транспортних засобів, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України.

Проектом нормативно-правового акта, зокрема, передбачається:

  1. надати повноваження інспекторам з паркування (уповноважені посадові особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради) в частині контролю за дотриманням правил паркування;
  2. запровадити відповідальність щодо доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів;
  3. удосконалити способи оплати паркувальних послуг (у платіжних терміналах, банківських автоматах, комплексах самообслуговування);
  4. ввести заборону для суб’єктів господарювання обладнувати місця для паркування на тротуарах.
 
Як не платити зайвого за дорогий автомобіль
30.03.2021

податок на дорогі автомобіліЗ перших днів запровадження транспортного податку українці почали шукали лазівки, аби його не платити. У 2015 році посилалися на те, що відповідний закон ухвалили з порушеннями принципу стабільності законодавства: зміни до податкових законів не повинні ухвалюватися пізніше, ніж за пів-року до їх запровадження. Однак з 2016 року шансів уникнути сплати транспортного податку майже не залишилося. Єдиною зачіпкою, яка дозволяє його не платити, Є ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТО, прописані в переліку Мінекономіки: об'єм двигуна і тип пального.

Продолжение...
 
У якому віці можна отримати права на керування авто?
13.03.2021

посвідчення водіяДля різних категорій транспорту передбачено певний граничний вік, починаючи з якого можна отримати посвідчення водія. Цікаво, що верхньої межі віку українським законодавством не передбачено. Отже, згідно статті 15 Закону України "Про дорожній рух" маємо...

Продолжение...
 
Безпідставних зупинок поліцією НЕ БУДЕ
25.02.2021

Верховною Радою України прийнято проект закону №2695 у другому читанні. Аналізуємо скандальний пункт 11, яким хотіли доповнити 35 статтю Закону України «Про Національну поліцію».

Продолжение...
 
Суд заборонив поліції користуватися приладом TruCAM в руках
05.02.2021

Суд заборонив поліції користуватися приладом TruCAM в рукахПоліція не має права тримати в руках прилад TruCAM при вимірюванні ним швидкості руху автомобіля. Таке рішення прийняв Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова. У своєму рішенні суд посилався на ст.40 Закону "Про Національну поліцію". Відповідно до закону, TruCAM повинен бути встановлений стаціонарно.

"Вібрація приладу TruCAM при ручному вимірі може дати похибку, що ставить під сумнів зафіксовану швидкість руху автомобіля. Ручне розміщення засобів для вимірювання та фіксації швидкості суперечить приписам ст.40", — йдеться в рішенні суду. Також суд підтвердив, що вимірювання швидкості за допомогою TruCAM дозволено тільки спеціально призначених зонах. Про такі зоні повинен інформувати дорожній знак "5.70".

Поліція почала використовувати прилади TruCAM для вимірювання швидкості автомобілів у жовтні 2018 року, у разі перевищення швидкості водіям виписували штрафи згідно з даними TruCAM. Станом на кінець липня 2020 року на українських дорогах працювало 116 приладів TruCam: карта розміщення TruCam.

 
Карта розміщення приладів фіксації швидкості TruCAM на шляхах України
15.06.2020

Поліція опублікувала мапу, де розміщені всі нові прилади і нагадала, що в місцях фіксації порушень повинен стояти службовий автомобіль з включеними синіми проблисковими маячками.

Продолжение...
 
Перелік камер фотофіксації порушень у Києві
10.06.2020

прилад фото-відеофіксації порушень ПДР КаскадЗа повідомленнями прес-служби патрульної поліції Києва в столиці з 1 червня запрацювала система автофіксації порушень правил дорожнього руху, роботу якої ми аналізували торік. На дорогах Києва 20 камер автоматичної фіксації правопорушень вимірюють швидкість автомобілів, а в разі виявлення її перевищення - автоматично фіксують.

Продолжение...
 
Камеры фотофиксации в Украине
31.03.2020

камеры фотофиксацииСовсем скоро 1 мая и нам сообщают, что заработает система рассылки писем со штрафами. Всегда лучше придерживаться ПДД, но бывают разные ситуации и случаи, когда непредумышленно приходиться нарушать. Давайте будем бдительны и запишем места, где установлены камеры фотофиксации. Прокладывая и планируя свой маршрут вспомним об этом списке и будем предельно внимательны, ведь от этого зависит наша безопасность и безопасность остальных участников дорожного движения. Кроме того, защититься от данных камер, в особенности тех, которые измеряют скорость движения, нам помогут антирадары, такие как Escort ZR 5. Антирадары от камер фотофиксации – не панацея, но существенную помощь все-таки окажут. Какие именно еще модели радаров от Трукамов (Trucam) и комплексов "Каскад" мы порекомендуем, вы можете уточнить по нашим телефонам на сайте.

Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > В конец >>

Читайте также...