Радар-детекторы в Украине

Автомобильные антирадары в Киеве

Антирадары Новости Элит класс Средний класс GPS мониторинг Ржавеет авто? Автосигнализации Вопрос/Ответ Обратная связь
Курсы наличного обмена на сегодня
Антирадары arrow Новости arrow ЄС припинить продаж бензинових і дизельних авто
ЄС припинить продаж бензинових і дизельних авто
14.06.2021

ЄС припинить продаж бензинових і дизельноих авто з 2035 рокуВ країнах Євросоюзу не продаватимуть автомобілі з бензиновим або дизельним двигуном. З 2035 року в ЄС діятиме заборона на продаж "екологічно брудних" автомобілів, а до 2050-го в Європі всі транспортні засоби з двигунами внутрішнього згоряння планують замінити на електротранспорт.

Заборона продажу автомобілів на викопному паливі — частина європейської стратегії боротьби зі зміною клімату. Також в ЄС планують стягувати нові дорожні збори за викиди парникового газу для всіх видів транспортних засобів.

Тим часом Міністерство інфраструктури оприлюднило проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів". Законопроектом передбачається запровадити поетапну заборону ввезення та першої держреєстрації в Україні автівок з ДВЗ, у тому числі і вироблених в Україні. Пропонується заборона:

  1. з 01.01.2027 року вживаних автомобілів з дизельними двигунами внутрішнього згорання;
  2. з 01.01.2030 року нових автомобілів з дизельними двигунами внутрішнього згорання, а також вживаних і нових автомобілів з бензиновими двигунами внутрішнього згорання.

Заборона НЕ ПОШИРЮВАТИМЕТЬСЯ на автомобілі Збройних Сил України та інших військових формувань, автомобілі, що використовуються фермерськими господарствами з метою їх використання поза межами автомобільних доріг загального користування при веденні фермерського господарства та автомобілі, що набуваються у спадок, а також на автомобілі виготовлені до 1 січня 1981 року.